Vastutustundlikult toodetud superkvaliteet.   Oma loomise hetkest on Native Spiriti toodete valmistamiseks kasutatud ainult orgaanilisi, taaskasutatud või keskkonnasõbralikult toodetud materjale. Vastutustundliku brändi loomine oli kõige olulisem väärtus Native Spiriti asutajate jaoks.

Loodusest inspireeritud.   Loodus mõjutab igat NS kollektsioonide loomise sammu. Jätkusuutlikult toodetud materjalidele lisaks on kõik värvitoonid inspireeritud loodusest. Maastike ilu võlub Native Spritit, tekitab emotsioone, pakub ideid ja aitab luua uut. Tagasi lihtsuse juurde ja meie planeedi austamine on võtmesõnad, nende abil saab liikuda vastutustundliku elu ja tuleviku suunas. Native Spirit värvid on kiituse laul loodusele ja kindel eesmärk valmistada vastutustundlikku moodi.

Kohalikud tootjad. Native Spirit on väga palju pingutusi teinud , et arendada välja tootmisvõimalusi Euroopas ja lühendada tarneahelaid. Eesmärk on lühendada logistikaahelaid nii palju kui vähegi võimalik ja toota lähedalasuvates riikides nagu Portugal, Hispaania ja Itaalia. Sellega on võimalik märgatavalt vähendada toodete süsinikujalajälge.

Eetilisus.  Native Spirit teeb koostööd ainult tootjatega, mis vastavad NS poolt kehtestatud standarditele (WRAP, SA 8000, BSCI). Aastal 2023 liitus NS AMORFI-ga: spetsiaalne tööriist, mille abil on võimalik jälgida kogu tootmisprotsessi keskkonna ja sotsiaalseid mõjusid ning olla kindel, et NS äri on keskkonna mõjude poolest jätkusuutlik.

Piiramatud brändimise võimalused.  Kõik Native Spiriti tooted on disainitud eesmärgiga anda võimalus loovusele. Kõik materjalid ja riiete töötlused on spetsiaalselt valitud, et oleks võimalikult kerge tooteid personaliseerida ja saaks kasutada kõiki tekstiili logotamise tehnikaid. Native Spiriti toodetele sobivad kõik tehnikad: tikkimine, erinevad trükid, embleemid – eesmärk on teha visioonid ja ideed reaalsuseks.

Native Spirit

Native Spirit

Show filters