Sherpa fliisid on viimaste moehooaegadel saanud väga populaarseks riietusesemeks just noorte tänavamoes. Võib vist isegi öelda, et sherpa fliisist on saanud omamoodi moeikoon. Mõned põhjused, miks just sherpa fliisid on nii soositud:

1. Mugavus ja soojus: sherpa fliisid on valmistatud pehmest ja soojust andvast materjalist, mis teeb need ideaalseks kaaslaseks jahedamatel päevadel. 

2. Stiil: sherpa fliisiga saab luua väga erinevaid riietuskombinatsioone. Need fliisid sobivad kandmiseks nii tänaval kui ka kontoris ärirõivastuse osana. Nende atraktiivne välimus teeb iga komplekti kohe lõbusamaks ja trendikamaks.

3. Vastupidavus ja kvaliteet: sherpa fliisid on valmistatud vastupidavast polüesterfliisist. Pakume ka sherpa fliise, mis on toodetud taaskasutatud polüestrist. Head materjalid tagavad, et saad oma sherpafliisi kanda pikalt, mis on väga oluline aspekt keskkonna seisukohast.

4. Värvivalik ja disain: meie valikus on sherpa fliisist veste, jakke, kapuutsiga fliise - igaüks leiab endale sobiva variandi. Pakkuda on ka näiteks ruuduline sherpa flisiist jakk. Paljudel sherpa fliisidel on erinevaid huvitavaid detaile: taskud, tõmblukud jne.

5. Moodne ja muretu: sherpa fliiside muretu välimus sobib ideaalselt inimestele, kes hindavad mugavust aga samas ei soovi loobuda moest ja trendidest. Käi ajaga kaasas samas ohverdamata oma soojust ja mugavust.