Firmast

Tere tulemast Aike äri- ja reklaamrõivaste kodulehele!

Meie oleme spetsialistid äri- ja reklaamriiete alal. Oleme selle valdkonnaga tegelenud juba üle 25 aastat ja meil on pikk kogemus inimeste riietamises.

Tahame olla usaldusväärne ja kvaliteetset teenust pakkuv koostööpartner. Selleks oleme sõlminud pikaajalised koostöölepingud tootjatega, kes suudavad pakkuda hea kvaliteediga tooteid, kes on usaldusväärsed, täpsed ja paindlikud. Teeme koostööd ainult tootjatega, kes pakuvad jätkusuutlikult toodetud riiedeid ja viimastel aastatel on ka meie kliendid need tooted väga kiiresti omaks võtnud.

Iga bränd on leidnud oma kindla koha meie tootevalikus. Pakume palju erinevaid põhitooteid, neile lisaks ka trendikamaid variante, unustamata ka väljakutseid, mida esitab meile Eesti ilm. Meie suurest tootevalikust leiad kindlasti õige toote igaks ürituseks.

Alles hiljuti valmis meil suur ja kaasaaegne näidiste saal (250 m2), kus saab tutvuda meie tootevalikuga. Siin saame ka nõustada kliente toodete osas ja pakkuda täislahendusi töötajate riietamiseks. Kohe näidistesaali kõrval asub suur ladu (800 m2), kus ladustame valikut kõige kiiremini liikuvaid T-särke, polosid, pusasid ja fliise.

Meie veebipoest tellimine on hetkel avatud ainult professionaalsetele edasimüüjatele. Kui olete huvitatud meie toodete edasimüümisest, siis palun saatke e-mail: aike@aike.ee.

Ostusoovi korral palun saatke oma soovid: aike@aike.ee või kasutage KÜSI LISA võimalust tootelehel.

NB! kliendile spetsiaalselt tellitud tooted ümebrvahetamisele ja tagastamisele ei kuulu.

 

Müügisaal: Mureli 3 Tallinn. Helista palun ette ja lepime kokku aja näidistega tutvumiseks 6610766.

Oleme avatud igal tööpäeval: 9:00 - 17:00

 

Aike OÜ

reg.nr. 10475514