B&C tooted on vegan

02.11.2022

Vegan riided?

Rääkides veganlusest mõtleme me enamasti toidust. Veganluse idee seiseneb selles, et on palju efektiivsem süüa ise taimi ja taimetoitu, mitte aga sööta loomadele taimi ja siis süüa loomi. Valides veganluse säästame me energiat, vett, hoiame kokku transpordis jne.

Ja muidugi eksisteerivad eetilised tõekspidamised: kas me tahame kasvõi kaudselt teiste elavate olendite surma põhjustada? B&C on otsustanud, et vastus on "EI". B&C palus loomade kaitseorganisatsioonil PETA ülevaadata ja kontrollida B&C tarneahelad. PETA on ametlikult kinnitanud, et kogu tootmisprotsessis ei ole kahjustatud loomi. See on oluline paljudele meie klientidele eetilistel põhjustel.

Kes on PETA?

PETA tähendab inglise keeles "People for the Ethical Treatment of Animals". See Inglismaal asuv organisatsioon on pühendanud kogu oma tegevuse loomade õiguste kaitsele. Nad propageerivad loomasõbralikku ja lihavaba elustiili ning kaitsevad loomi kurjuse eest. Nende missioon on ka sertifitseerida tooteid, mille valmistamisel ei kasutata loomse päritoluga materjale.

Loomade kaitsmisel ja vegan toodete sertifitseerimisel on PETA väga tuntud ja tunnustatud organisatsioon.

Miks on B&C tooted PETA sertifitseeritud?

B&C ei kasuta oma toodetes loomse päritoluga materjale ega ei planeeri seda teha ka tulevikus. Nii lihtne see ongi!