KARIBAN Premium - kvaliteetsed korporatiivrõivad Prantsusmaalt

21.09.2023
Kaasaaegses maailmas märkame järjest enam, et brändi ja firma mainet edastatakse aina rohkem riietuse kaudu. Sellepärast on loodud KARIBAN Premium kollektsioon, et tuua stiilsed ja mugavad korporatiivrõivad inimesteni ja aidata luua firmades ühtekuuluvustunnet.
 
Elegantne ja ajatu – KARIBAN Premium – paneb rõhu ühest küljest mugavusele ja liikumisvabadusele, samas ühendab endas premium-materjalid ja kvaliteedi. 
 
Rõivad on valmistatud peenetest ja kvaliteetsetest materjalidest nagu soe ja pehme meriinovill ja Ameerikas kasvatatud Supima puuvill, mille ekstrapikad kiud on pehmed ja vastupidavad. Stiil on minimalistlik ja klassikaline, detailid alati läbimõeldud. Laitmatule välimusele lisaks on Kariban Premium alati „NoLabel“ - tootel ei ole brändimärgistust, ainult suuruse silt, mis tõstab esikohale sinu brändi. Värvivalik on neutraalne – must, valge, hall ja mõned sinise toonid.
 
KARIBAN Premiumi sõnum on: „vähem on rohkem“. Kõiki pakutavaid tooteid on väga kerge sobitada omavahel ja ka muude sinu garderoobis olevate riietega. Saad moodustada komplekte, mis edastavad sinu firma väärtusi väga erineval moel. 
 
KARIBAN Premium on eelkõige suunatud hotellidele, kinnisvara- ja kindlustusfirmadele, finantssektorile ja põhimõtteliselt kõikidele ettevõtetele, kus on oluline kindel riietumise stiil ja standard.