Oversize on tulnud, et jääda

14.02.2023
Viimased aastad oleme näinud, kuidas Oversized pusad on saanud väga tavaliseks mitte ainult tänavamoes vaid ka kontorites, koolides ja ka punasel vaibal. See on üks trendidest, mis on võetud kiiresti omaks eelkõige oma mugavuse ja mitmekülgsuse tõttu.
Casual reedest punasele vaibale
Varem kanti ülisuuri pusasid ja dressipükse ainult kodus aga enam see ei ole üldse nii. Paljud kallid väga tuntud brändid on hakanud valmistama oma premium kvaliteediga pusasid, oversized pusad sobitatakse erinevate toodetega, et kujundada oma unikaalne stiil. Kandes oversized pusa kitsaste skinny teksade ja kõrgete kontsadega saab luua nn. French Girl stiili. Kombineerides avarate pükste ja tossudega tekib tõeline street-look.  Igaljuhul on oversized pusa jätnud oma märgi kaasaaegsesse moodi.
Mix ja match, kihiline riietumine
Komplektide kokkupanemisel ei ole oluline ainult värv. Matrjalid ja riiete mahud on ka väga olulised komponendid. Kombineerides oversized riietuseseme näiteks kitsaste ja kehasse töödeldud pükstega või seelikuga saab komplekt kohe teise dimensiooni ja kogu komplekt unikaalsema välimuse. Või kui mõelda kihilisele riietumisele: see võib olla keeruline, kui kasutad ainult kehasse töödeldud riideid. Aga kohe, kui lisad komplekti oversized eseme tekib rohkem variante kombineerimiseks. Kogu siluett muutub voogavamaks ja jääb ära ebamugav asjade teineteise peale toppimine.
Make a statement
Sa tahad, et sinu kokkupandud komplekt torkaks silma? Suured logod, silmapaistvad graafilised lahendused ja erksad värvid oversized pusa peal annavad võimaluse luua oma unikaalne stiil ja väljendada ennast. Olenemata sellest, et kas sulle meeldib tagasihoidlikum stiil või tahad väga silma paista, siis kindlasti on olemas oversized pusa, mis sobib su hetke meeleoluga.
Spordisaalis
Oma mitmekülgsuse, mugavuse ja lihtsuse poolest sobivad oversized pusad väga hästi ka olukordadesse, kui sul on vaja liikuda kiirelt kontorist linna ja sealt edasi spordisaali. Avar, pehme ja soe pusa on sinu ideaalne partner ka trenni minnes ja sealt tulles ning sobib spordi riietaga ideaalselt.
Valik on suur
Meie valikus on väga pehmeid ja luksuslike oversized pusasid nii tavalise ümmarguse kaelusega kui ka kapuutsiga. NS408; NS420; NS415; K4018; K4032; WU01K, WU02K
Oversize T-särkide valik on ka suur: NS332; NS301; K3008; NS313; NS312
 
Kõik need on ideaalsed kaaslased oma stiili loomisel. 
Ka klassikalise lõikega pusad ja T-särgid sobivad sellesse stiil, valida tuleb lihtsalt enda tavasuurusest 1 või 2 suurust suurem toode. 
Kõik meie pakutavad pusad ja T-särgid on ideaalsed trükkimiseks ja tikkimiseks, et luua sinu unikaalne stiil.