Teksastiil sobib igaühele

05.09.2023
Teksased on iga garderoobi alustala, ajatu riietusese, mis saab ikka ja jälle taasavastatud hooajast hooaega. 
Kariban pakub klassikalise välimusega ja väga mugavaid sirge lõikega teksapükse, mis sobivad nii päevasel ajal kandmiseks kui ka õhtul välja minemiseks. Samuti on valikus mitmekülgselt kantavad variandid, mis sobivad väga hästi töörõivastuseks ja on meelega natuke nagu kulutatud välimusega (K742; K743).
Tööriiete spetsialistina keskendub WK Designed to Work tööteksadele: tugevad materjalid, vastupidavad, tugevdustega, paljude taskute ja nutikate detailidega, mis teevad elu lihtsamaks. Tööteksad on pestavad 60 kraadi juures ja sellega on hügieenilised igapäevasel kasutamisel (WK705). Samas sarjas on lansseeritud uues paljude taskutega denim Bermuuda shortsid, mis oma hea hingavusega on väga praktilised soojade ilmadega (WK715).
Kariban Premium on korporatiiv- ja äririiete bränd, mis pakub klassikalise välimusega figuuri kaunistavaid teksaseid. Premium kvaliteediga teksased jätavad väga elegantse mulje ja nendes tunneb igaüks ennast stiilselt. Lisaks „No Lable“ tähendab, et tooteid saab brändida vastavalt sinu tiimi soovidele (PK730; PK731).
Premium valikus on ka SevenSeas teksasärgid (SS500; SS770), mis sobivad kanda väga kenasti ka näiteks pintsakuga. Valmistatud on need väga pehmest ja mugavast teksamaterjalist.
All-over denim
Viimaste aastate üks lemmik-look’e on üleni denimisse riietatud ja meile meeldib see stiil väga. Sellise ajatu stiiliga näed sa alati välja täiuslik. Selle stiili juures saad valida paljude Karibani poolt pakutud toodete vahel. Näiteks ilma voodrita ja No Lable denim-jakk on oma natuke kulutatud välimusega pistu nagu vintage-look (K6136, K6137).
Väga stiilsed slim-fit denim-triiksärgid on pehmed ja mugavad ning sobivad väga paljudesse komplektidesse. Sobilikud igaks aastaajaks, annavad need mudelid mõnus chilli stiili ja neid sobib kanda ka formaalsemate riietega koos (K512, K509). Kui sinu stiil on inspireeritu Ameerika vesternitest, siis sulle sobib kindlasti ensüüm-pestud imepehme denim särk, millele on ideaalne trükkida (K519, K518).
On trend
Denim ei ole kasutuses ainult rõivastes. Meie Kimood kottide bränd on lansseerinud uue kollektsiooni, mis on just pühendatud sellele kõige klassikalisemale materjalile. Jätkusuutlikult toodetud kotid on valmistatud taaskasutatud puuvillast ja taaskasutatud polüestrist. Need tooted ei lähe värvist ära ja toovad tagasi nostalgilise 2000-ndate teksa hulluse.
 
Denim on igalpool!