Tööriided Aikest

14.10.2022

Tõsine töötamine nõuab riideid, mis on disainitud liikumiseks ja kandmiseks. Meie tööriided on abiks töötajatele, kes on aktiivsed ja vajavad riideid, mis kestavad päevast päeva.

Meie tööriided on saadaval paljudes suurustes ja versioonides, eraldi pakume naiste tööriideid ja meeste tööriideid. Kõik tooted on disainitud liikumiseks, seega nad on mugavad kanda erinevate töökohustuste juures. Tööriiete materjalid on eeltöödeldud nii, et saad olla kindel, et rõivas istub ka pärast mitmeid pesusid ja palju kandmist. Paljud tööriided kannatavad igapäevast pesemist kõrgetel temperatuuridel: valge isegi kuni 80 kraadi ja värvilised 60 kraadi.

Pro Wear Care by ID toodetest 23% kannab EU-Ecolable sertifikaati. Eu Ecolable on garantii, et kogu riiete tootmisprotsess alates veest, millega kastetakse mulda, mõjutavad loodust nii vähe kui võimalik. Paljudes euroopa riikides on omavalitsustel ja riiklikel asutustel lubatud tellida ainult EU Ecolable sertifitseeritud tooteid.

Day To Day Collection on loodud täieliku ja kooskõlas komplektide loomiseks teenindus- ja heaolu sektoris töötavatele inimestele. Kollektsioon keskendub kontrastset värvi kantidele enim kasutatud korporatiivvärvides, mis loob palju võimalusi kombinatsioonide loomiseks. Sellel aastal on lisandunud ka „nude“ toonid. Neid ajatuid ja shikke toone saab kergelt kombineerida ja need sobivad väga erinevatesse sektoritesse.

Two-Tone Line kollektsioon – värvilised ja väga hea lõikega töörõivad. Saadaval 6 erksas ja kontrastses värvitoonis, neid riideid saab kombineerida väga erinevalt, et rõhutada neid värve. Erinevad värvid teevad inimeste eristamise töökeskkonnas kergeks. Kahevärvilised töörõivad on valmistatud igapäevaseks kasutamiseks, nad on vastupidavad, mitmekülgsed ja mugavad kanda. Nendele on ka väga kerge pealekanda brändingut ja erinevaid logosid. 

Eco-Friendly tööriiete kollektsioon – mugavad, eetiliselt ja jätkusuutlikult toodetud tööriided. Keskkonnasõbraikule lähenemisele lisaks on Eco-friendly tooted ka väga vastupidavad ja mugavad kandmisel. Valmistatud orgaanilisest puuvillast ja taaskasutatud materjalidest ning märgistatud erinevate keskkonda ja sotsiaalset kaitset pakkuvate sertifikaatidega. Selle kollektsioon ambitsioon on pakkuda töötajatele keskkonnasõbralikke riideid ja lahendusi komplektideks. 

Kariban Premium tööriiete kollektsioon koosneb 47 stiilsest ja väga mugavast tootest ja vastab väga kiiresti kasvava korporatiivrõivaste nõudlusele. Elegantsed ja ajatud tooted, milles on kombineeritud still ja lihtsus. Kasutusel on vaid kõige kõrgema kvaliteediga materjalid: pehme meriinovill ja premium kvaliteediga   American Supima® puuvill. Toodete minimalistlik välimus ja neutraalsed värvid lasevad sinu logol ja brändil särada. Kõik Kariban Premium tooted on „No Lable“: kaeluse sees ei ole brändi logo vaid ainult suurus, mis annab võimaluse toodete re-brändinguks. Kariban Premium on eelkõige mõeldud korporatiivrõivastuseks näiteks kindlustuse ja finantssektorisse, hotellidesse ja kinnisvarasse või siis igale poole, kus on vaja soliidsemat stiili riietumist.