Vali taaskasutatud materjalid

25.01.2023

Native Spirit kollektsiooni jaoks on materjalide valik esmatähtis. Selleks, et vähendada mõju keskkonnale, kasutatakse oma toodetes post-consumer ehk pärast tarbimist kasutusse võetud polüestrit. 

The Recycled kollektsioon on valmistatud pre-consumer taaskasutatud puuvillast ja post-consumer taaskasutatud polüestrist. Me kogume kokku tekstiili tootmises ülejäävad kasutamata materjali tükikesed ja loome sellest taaskasutatud puuvillakiu. 

Post-consumer taaskasutus viitab materjalidele, mida on juba kasutatud. Taaskasutatud polüester saadakse eelkõige plastikpudelitest, kalavõrkudest, kasutatud rõivastest ja materjalide jääkidest. 

Andes juba kasutatud materjalidele uue elu, vähendame vajadust toota uusi kangaid. Samuti väheneb vajadus kasutada vett ja elektrit uute materjalide valmistamiseks.  

Vali oma brändi jaoks jätkusiuutlikud materjalid. Näiteks meie NS410 pusa tootmisel taaskasutame 11 tk  50 cl plastikpudelit. Kogu protsess on sertifitseeritud GRS (Global Recycled Standard) sertifikaadiga. Või meie NS310  T-särk, mis on valmistatud ainult taaskasutatud materjalidest.

Meie NS615 jakk on valmistatud täiesti post-consumer taaskasutatud polüestrist. Selle jope veekindel tõmblukk on samuti taaskasutatud materjalist.